Левски приема Спортист (Своге) в приятелски мач на стадион Георги Аспарухов. Мачът

...
Левски приема Спортист (Своге) в приятелски мач на стадион Георги Аспарухов.
Мачът

Левски - Спортист 0:0, сериозен пропуск на гостите

Левски приема Спортист (Своге) в другарски мач на стадион " Георги Аспарухов ".

Мачът ще се организира във формат две полувремена по 35 минути. Сблъсъкът стартира тъкмо в 11:00 часа.

Любопитно е, че Билал Бари повежда " синята " офанзива след близо 600 дни неявяване от терените.

Левски - Спортист (Своге) 0:0*

Двубоят стартира по противен метод за " сините ", откакто още в петата минута Фабио Лима изпита някакъв проблем и изиска да бъде заменен. На негово място в игра влезе Джавад Ел Джемили.

В 22-рата минута гостите пропуснаха отличен късмет да открият резултата. Ариф Ферадов беше изведен самичък против Ники Михайлов и стреля, само че стражът съумя да парира шута му с крайник.

Джавад Ел Джемили опъна мрежата на " шоколадите " в 27-ата минута с шут от отдалеченост, само че секунди преди този момент беше прозвучал сигнала на рефера Димитър Димитров за нарушаване и попадението нямаше по какъв начин да бъде зачетено.

Стартови сформира:

Левски: 13. Николай Михайлов (К) - 77. Дейвид Михалев, 5. Келиан ван дер Каап, 24. Хоакин Фернандес, 6. Цунами - 8. Карлос Охене, 20. Асен Чандъров, 97. Асими Фадига - 7. Фабио Лима, 19. Билал Бари, 17. Евертон Бала

Резерви : 99. Иван Андонов - 4. Виктор Любенов, 9. Рикардиньо, 11. Джавад Ел Джемили, 23. Патрик Мислович

Треньор : Николай Костов

Спортист : 1. Иван Гошев - 22. Павлин Чиликов, 21. Александър Бастунов, 3. Симеон Чатов, 5. Дилян Георгиев - 4. Нейтън Олдър, 10. Владимир Семерджиев (К), 16. Антон Иванов - 7. Ариф Ферадов, 13. Радослав Живков, 23. Джонатан Нсоде

Резерви : 33. Ивайло Василев - 8. Христо Иванов, 11. Калоян Стефанов, 17. Мартин Кръстев, 18. Михаил Михов, 19. Кристиян Бешев, 20. Георги Маджаров, 88. Лионел Самба

Треньор : Георги Чиликов